Niedaleko pada jabłko…ubrania dla mamy i dziecka

Niedaleko pada jabłko…

Spójrzcie na tę niezwykłą sesję… Całość udostępniamy i komentujemy dzięki uprzejmości www.annaslaweta.com.

Obyczajowość związana ze stylistyką ubioru mamy i dziecka, przyzwyczaiła nas do sytuacji, gdy to córki ubieramy w zgodzie z tym, co właśnie same założyłyśmy na siebie. Dziewczynki wprost uwielbiają naśladować styl stroju mamy i… słusznie. To czas kształtowania nie tylko gustu i upodobań kolorystycznych. Okres chęci takiego właśnie naśladownictwa dobrze wykorzystać do budowania wzajemnych więzi i typowo babskich relacji, które daj nam Panie Boże, zaprocentują w przyszłości.

Halo, halo…! A chłopcy? Czy ich to nie dotyczy? Ależ skąd! Spójrzcie na te zdjęcia. Czy ta para nie wygląda wspaniale? Od razu widać, że nie daleko pada jabłko od jabłoni…a wszystko to dzięki kolekcji Agnieszki Lisiewicz Young.

_MG_6026

Żródło: Karol & Ania by Anna Sławeta

_MG_6041

Żródło: Karol & Ania by Anna Sławeta

_MG_6074

Żródło: Karol & Ania by Anna Sławeta

_MG_6063

Żródło: Karol & Ania by Anna Sławeta

_MG_6030

Żródło: Karol & Ania by Anna Sławeta

Marynarki nie tylko są wyjątkowe pod względem kroju i wzoru, ale wyjątkowo odzwierciedlają tę tak unikalną więź między matką i synem, którą w piękne i jakże ważne słowa, ujęła autorka bloga Karol & Ania by Anna Sławeta.

Obie marynarki wspaniale się uzupełniają. Odważny, damski krój bazujący na czerni i bieli druku, zestawiony z dominantą intensywnej czerwieni malucha… Re-we-la-cja i tyle! Oryginalnie, ciekawie, w sam raz dla bratnich dusz!

Współczesne kroje nawiązujące do mody retro to właśnie marka Agnieszka Lisiewicz Young. Są to niebanalne i odważne propozycje zarówno dla mamy, jak i dziecka. Więcej o zestawach z kolekcji Agnieszki Lisiewicz znajdziecie na : http://blog.modamini.pl/oryginalne-dzieciaki/

: http://blog.modamini.pl/oryginalne-dzieciaki/

Zestaw dla Mamy i synka dostępny w ModaMini

Frak damski:

Zestaw dla chłopca:

2 thoughts on “Niedaleko pada jabłko…ubrania dla mamy i dziecka

  1. Meggi pisze:

    Wyglądają cudownie :) Super zdjęcia ! Pozdrawiam ;)

  2. Alinka pisze:

    No no… świetne i przede wszystkim oryginalne marynarki :)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *