Jak Skandynawowie zdobywają kuchnie i jadalnie rodziców ?

Krzesełka do karmienia Baby Dan DANCHAIR, czyli jak Skandynawowie zdobywają kuchnie i jadalnie rodziców

krzesełka do karmienia

Krzesło Baby Dan DANCHAIR – ciemny brąz

 Odchowuję drugą już pociechę i dotychczas sądziłam, że sprzęt taki, jak krzesełka do karmienia dzieci to temat dla mnie zamknięty. Bo cóż to za filozofia? Każde jest niemal takie samo, o nieskomplikowanej budowie. Ot, drewniane lub plastikowe siedzisko z oparciem, z przegródką na nóżki i małym blatem. I tak otaczamy się tradycyjnymi, powszechnie znanymi meblami, a projektanci akcesoriów do karmienia maluchów nie próżnują – ci skandynawscy w szczególności… ;)

            Krzesełko Baby Dan DANCHAIR zaskoczyło nas nie na żarty. Przede wszystkim rozmiarem. Niestety trzeba przyznać, że dotychczas spotykane przeze mnie krzesełka miały dość spore gabaryty. A tu, proszę, można! Smukłe, o ładnej, estetycznej linii krzesełko można wsunąć pod stół, co powoduje, że dziecko może stołować się razem z rodzicami. Rzecz ważna, bo przyzwyczaja do jedzenia przy dużym stole i uczy dobrych nawyków związanych z jedzeniem posiłków. Odpowiednie regulacje pozwalają dostosować krzesełko do wysokości stołu i wzrostu dziecka. Przy tym, co ważne dla bezpieczeństwa, nie traci ono na swojej stabilności.

            Kolejne pozytywne zaskoczenie? Krzesełko Baby Dan DANCHAIR wykonane jest z popularnego ostatnimi czasy drewna kauczukowego. Ponadto: uwaga, uwaga… Nie jest przeznaczone tylko dla maluchów! Mogą z niego korzystać zarówno siedzące już niemowlęta, jak i nawet nastolatki! O wyrzuconych pieniądzach nie ma zatem mowy. Krzesełko będzie służyło przez lata i rosło razem z naszą pociechą. Małe dziecko będzie siedziało stabilnie dzięki zabezpieczeniom wokół pasa i nóżek, a starszak i nastolatek chętnie przyjmie na nim „pozycję barową”. Wszystko tu regulowane: i wysokość podnóżka, i samo siedzisko. Oparcie wyprofilowane, całość wyjątkowo estetyczna, a zarazem prosta, więc pasuje do każdej kuchni i jadalni. Wielozadaniowość na medal! Dlatego też pożegnaliśmy się z naszym potężnym i masywnym, drewnianym, wyjątkowo brudzącym się krzesełkiem do karmienia. Baby Dan DANCHAIR mieści się w naszej malutkiej kuchni, nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności i – co doceni każda mama – jest naprawdę łatwe w utrzymaniu czystości. Resztki jedzenia nie wchodzą w zakamarki, wilgoć z płynów wszelkiego rodzaju też mu nie są straszne.

            Ogólnie rzecz ujmując, pozytywne zaskoczenie dotyczące nie tylko funkcjonalności, ale i wyglądu. Ostrzegam, jeśli w domu jest rodzeństwo, będą bitwy o kolejkę do krzesełka ;)

baby dan krzesełka do karmienia

Krzesło Baby Dan DANCHAIR – naturalne

krzesełka dla dzieci

Krzesło Baby Dan DANCHAIR – naturalne

krzesełko baby dan białe

Krzesło Baby Dan DANCHAIR – naturalne

Autor: B.Wolek-Kocur, Mamafia.pl dla ModaMini

2 thoughts on “Jak Skandynawowie zdobywają kuchnie i jadalnie rodziców ?

  1. Super wpis, dodaje do ulubionych ;)

  2. Adam pisze:

    Czekam na kontynuacje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *