Postaciom z bajek Disneya czy motywom z Barbi mówimy dość – nadchodzi czas polskich grafik na dziecięcej pościeli

Postaciom z bajek Disneya czy motywom z Barbi mówimy dość – nadchodzi czas polskich grafik na dziecięcej pościeli

Większość z nas przyzwyczaiła się już do tego, że na akcesoriach do dziecięcego pokoju najczęściej można spotkać motywy z popularnych bajek Disneya, dla mniejszych dzieci lub postaciami takimi jak Barbie czy Spiderman, dla nieco starszych. My pragniemy przełamać ten stereotyp zwracając uwagę na dostępne w nasze ofercie zestawy pościeli firmy ColorStories. Produkty te to wysoka jakość, o której powiemy Wam trochę później. Jednak w pierwszej kolejności pragniemy opowiedzieć o tym, co wyróżnia je na tle innych tego typu produktów. Jest to mianowicie wyjątkowe wzornictwo – powtarzające się dziecięce motywy i bajeczne grafiki autorstwa Agaty Raczyńskiej, stworzone na specjalne zamówienie producenta. To właśnie między innymi za wzornictwo na swych produktach ColorStories w 2012 r. zostało odznaczone prestiżowym wyróżnieniem MUST HAVE by Łódź Design Festival w kategorii najlepszy polski design.

Wszystkie produkty pościelowe wykonane są z wysokogatunkowej bawełny gwarantującej optymalne warunki do spania – materiał zapewnia cyrkulację powietrza, skóra dziecka oddycha i nie przegrzewa się w czasie snu. Dzięki temu dziecko może spokojnie przespać całą noc. W ofercie firmy są także wypełnienia pościeli. Zarówno wypełnienia jak i poszwy wykonane są z materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex (są to Tekstylia Godne Zaufania).

Dziecięcy pokój to miejsce pełne radości. Stąd dobiegają wesołe odgłosy pierwszego gaworzenia, a później zaraźliwego śmiechu. Warto, więc zadbać, by wystrój tego pomieszczenia pasował do panującej w nim atmosfery

Oczywiście pościel to nie jedyny element dekoracyjny, którym można podkreślić charakter dziecięcej sypialni.  W asortymencie ColorStoreies znajdziecie wiele ciekawych przedmiotów takich jak obrazki w ramkach, ale i stylowe pojemniki na akcesoria i zabawki. A dzięki temu, że wszystkie dekoracje posiadają motywy graficzne takie jak znajdują się na kompletach pościeli będziecie mogli stworzyć spójny wystrój wprowadzający harmonię i spokój w tak ważnym dla Waszego dziecka miejscu.

Black & white Paws

 

kolekcja Multicolor Dots

kolekcja Navy Blue

kolekcja Black & white Paws

kolekcja Grey Dots

kolekcja MilkyWay Peach

 Zestawy pościeli znajdziecie Tutaj

Ceny w promocji już od 99 zł

Do wybranych kompletów pościeli atrakcyjne PREZENTY

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *