Styl skandynawski dla dzieci | nie tylko we wnętrzach

Nie wiem, czy wiecie ale chłodne, zimowe dni, które stety lub niestety nastały i u nas były inspiracją do powstania stylu skandynawskiego, który cieszy się tak ogromną popularnością nie tylko w Europie ale i na całym świecie. Ponieważ w krajach skandynawskich panują długie, zimowe wieczory a ich mieszkańcy doceniają każdy promień słońca i lubują się we wnętrzach pełnych światła, styl ten stał się bardzo szybko receptą na panujące tam warunki atmosferyczne.

styl skandynawski dla dzieci

Źródło: www.pirouetteblog.com

Styl uwielbiany szczególnie wśród miłośników aranżacji wnętrz za prostotę, funkcjonalność i naturalność. Jednak styl skandynawski to nie tylko sposób na aranżację wnętrz ale również są to produkty, akcesoria , zabawki czy nawet odzież dla dzieci, jednym słowem szeroko rozumiany styl skandynawski dla dzieci. Wszystko to w oparciu o funkcjonalność, prostotę i estetykę. Jeżeli chodzi o minimalizm to i owszem, co jednak z tą prostotą? Duńczycy lubują się w stylu, który łączy ze sobą nowoczesność, wyróżnia ich zamiłowanie do nowinek technologicznych i upodobania do oryginalnych gadżetów. W oparciu o takie upodobania powstało bardzo wiele produktów dla dzieci i niemowląt, które być może w swojej formie są minimalistyczne, jednak tak samo wyróżnia je oryginalność i nowoczesność a tym samym nie sprawiają wrażenia już takich „prostych”. Skandynawowie mają bardzo wiele do zaoferowania dzieciom. Ich produkty nie tylko są doskonałe w swej prostocie ale tworzone są w zgodzie z największymi standardami i normami dla dzieci, wszystko to w trosce o jak największe bezpieczeństwo najmłodszych.

Z pewnością Skandynawia wyznacza nowe trendy na rynku międzynarodowym produktów dla dzieci i niemowląt. Jeżeli jesteście zainteresowani stylem skandynawskim w internecie znajdziecie wysyp informacji na temat stylu, marek, sklepy z produktami skandynawskimi, czy blogi poświęcone temu tematowi.

My natomiast przedstawimy Wam kilka produktów dla dzieci w stylu skandynawskim, którym z pewnością warto poświęcić chwilę uwagi:) Produkty, które zachwycają prostotą, jak i funkcjonalnością – tak ważną w produktach dziecięcych.

Styl skandynawski dla dzieci

Krzesełko do karmienia Baby Dan DANCHAIR  – krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem. Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia aż do 15 lat! Na temat tych krzesełek pisaliśmy już wcześniej, więcej znajdziecie na : JAK SKANDYNAWOWIE ZDOBYWAJĄ KUCHNIE I JADALNIE RODZICÓW ?

krzesełko baby dan chair

Źródło: www.moda-mini.pl

 Dostępne Tutaj

Baby Dan Angel 3w1: łóżeczko, leżaczek i krzesełko. Wykorzystując jedną podstawę w zależności od wieku dziecka uzyskasz łóżeczko, leżaczek lub krzesełko do karmienia.

baby dan angel

Źródło: www.moda-mini.pl

Dostępne: Tutaj

Leżaczek dla niemowląt BabyBjorn: bezpieczny, wygodny, ergonomiczny. Bez zbędnych dodatków i udziwnień. Doskonały w swoje prostocie.

leżaczek dla niemowląt babybjron

Źródło: www.moda-mini.pl

Dostępne: Tutaj

Stokke Sleepi Łóżko: łóżko, które zmienia się wraz ze wzrostem dziecka. Posłuży Twojemu dziecku od narodzin do nawet dziesiątego roku życia przy użyciu zestawu powiększającego Junior.

łóżeczko stokke

Źródło: www.stokke.com

 Dostępne: Tutaj

Odzież dziecięca w stylu skandynawskim |  moda dziecięca w stylu skandynawskim to nie tylko jakby się mogło wydawać czyste i chłodne barwy. Przede wszystkim moda dziecięca w stylu skandynawski to niezwykły charakter ubrań, który stara się naśladować cała Europa. Wyróżniać je mogą wzorzyste ubrania w pastelowych kolorach, często produkowane z bawełny organicznej . Są to np. takie marki jak Maxomorra, Modeerska huset i wiele wiele innych.

 

odzież dziecięca

odzież dziecięca

Źródło: www.maxomorra.com

odzież dziecięca w stylu skandynawskim

Źródło: ww.modeerskahuset.com

 

styl skandynawski dla dzieci

Źródło:www.stureolisa.se

odzież dziecięca w stylu skandynawskim

Źródło: gogentlybaby.com

Akcesoria dla dzieci i niemowląt | jedną z takich marek jest Elodie Details, o której już wielokrotnie Wam pisaliśmy. To skandynawska marka, która tworzy designerskie akcesoria dla najmłodszych: śliniaki, smoczki, wózki, śpiworki, kocyki i inne.

elodie details akcesoria

Dostępne: Tutaj

A jakie są Wasze opinie na temat stylu skandynawskiego? A może to zupełnie nie Wasze klimaty?
Chcielibyście aby odzież dziecięca w stylu skandynawskim znalazła się w naszej ofercie?:)

3 thoughts on “Styl skandynawski dla dzieci | nie tylko we wnętrzach

  1. młoda pisze:

    yes yes yes :)

  2. Ewka pisze:

    jak najbardziej za:) a ubranka chcemy aby pojawiły się w sklepie:)

  3. Geneo pisze:

    Styl skandynawski chyba pobił na głowę wszystkie inne. Może w akcesoriach dla dzieci nie jest aż tak bardzo popularny, ale niejedna mama się na niego skusiła.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *